Stomatologia

Gabinet stomatologiczny MEDICOR oferuje kompleksową opiekę w zakresie zdrowia i higieny jamy ustnej u pacjentów dorosłych i dzieci. W ofercie m.in. leczenie zachowawcze dorosłych i dzieci, profilaktyka próchnicy, chirurgia, endodoncja, protetyka, wybielanie zębów i inne zabiegi estetycznej. Naszą wiedzę, doświadczenia praktyczne i umiejętności wykorzystujemy w codziennej pracy, aby zapewnić najwyższą jakość świadczonych usług. Inwestujemy wiele czasu w szkolenia praktyczne w kraju i zagranicą.

Zapewniamy pełne leczenie i profilaktykę pacjentom w każdym wieku, a dla naszych najmniejszych pacjentów mamy szereg atrakcyjnych niespodzianek, które są dla nich miłą nagrodą. Wszystkie zabiegi i usługi wykonujemy przy wykorzystaniu najnowszej wiedzy stomatologicznej, najnowocześniejszego sprzętu i materiałów.

Naszym priorytetem jest Państwa zadowolenie i zdrowy uśmiech. Zapraszamy do rezerwowania terminów wizyt. Regularne przeglądy jamy ustnej raz na pół roku gwarantują wczesne wykrywanie próchnicy i mniej inwazyjne leczenie.