POZ

Jednym z ważniejszych działów naszej działalności jest POZ, czyli Podstawowa Opieka Zdrowotna.

Współpraca z Narodowym Funduszem Zdrowia rozpoczęła się w 1999 roku. Zawarliśmy wtedy kontrakt z Łódzkim Oddziałem Kasy Chorych oraz z Branżową Kasą Chorych w Łodzi. Od tego czasu nieprzerwanie posiadamy kontrakt z obecnym płatnikiem.

W ramach kontraktu oferujemy dostęp do lekarzy rodzinnych, internistów, pediatrów, pielęgniarek środowiskowych oraz położnej środowiskowej.

Warunkiem koniecznym do leczenia się w naszym centrum jest wypełnienie deklaracji, z dołu strony. W ramach kontraktu zapewniamy wszelkie świadczenia gwarantowane przez NFZ. Mężczyzna powinien wypełnić deklarację do lekarza i pielęgniarki, a kobieta dodatkowo deklarację do położnej.

Lekarza, pielęgniarkę i położna można zmienić 2 razy w roku, nie ponosząc żadnych dodatkowych opłat. W ramach kontraktu POZ realizujemy także programy profilaktyczne oraz szczepienia obowiązkowe dzieci i młodzieży do 18 roku życia. Nasi lekarze posiadają wieloletnie doświadczenie w swoim fachu i dołożą wszelkich starań by zapewnić wysoką jakość i dostępność do porad.

DOKUMENTY DO POBRANIA